• Múzeum holokaustu v Seredi

• V pondelok, 9.októbra 2017, sa 36 žiakov deviateho ročníka zúčastnilo exkurzie do Múzea holokaustu v Seredi, ktoré sa nachádza v priestoroch bývalého koncentračného tábora. Prehliadka múzea bola prvým zo série podujatí, ktoré na škole realizujeme v rámci výchovy vedúcej k odbúravaniu rasových predsudkov, potláčaniu xenofóbie a intolerancie.
          • ZŠ Fándlyho získala grant Športovej akadémie Mateja Tótha

• Všetko je pripravené, môžeme začať ….
            Dňa 25.9.2017 navštívili našu školu zástupcovia spoločnosti O2 spoločne so zástupcami Športovej akadémie Mateja Tótha (ŠAMT) a osobne s Matejom Tóthom nám odovzdali výherný grant od spoločnosti O2. Toto stretnutie bolo v mene ŠAMT spojené s oficiálnym odovzdávaním plakety výhercu celoslovenskej súťaže Dobrý beh. Chceme sa POĎAKOVAŤ všetkým tým, ktorí spolu s nami behali, ktorí nám svojou športovou aktivitou dopomohli k víťazstvu.
          • Deviataci v Légiovlaku

• V pondelok 25.septembra 2010 sa deviataci našej školy zúčastnili prehliadky  Légiovlaku v Múzeu dopravy v Bratislave.
        • Jesenný zber papiera

• Základná škola Fándlyho 11 v Pezinku vyhlasuje jesenný zber papiera.

Riaditeľka ZŠ Fándlyho 11 v Pezinku oznamuje rodičom žiakov, že sa uskutoční zber papiera v dňoch:
            od 16.10.2017 do 19.10.2017
          • Dobrý beh

• Naša škola vyhrala celoslovenskú súťaž Dobrý beh.
            V pondelok 25.9.2017 príde na našu školu Matej Tóth, aby osobne spolu so zástupcami Športovej akadémie Mateja Tótha a spoločnosťou O2 odovzdal plakety výhercu celoslovenskej súťaže Dobrý beh.
            Tešíme sa z tohto úspechu a ďakujeme všetkým, ktorí sa súťaže zúčastnili.

• 2017/2018

• V dňoch 24. až 26. októbra 2017 sa uskutoční Historicko - poznávací kurz, ktorý organizujeme pre žiakov deviateho ročníka. Cena kurzu je 100 € a podrobnosti o programe sa môžete dozvedieť TU
          • Na úvod

• Vážení rodičia,

naša škola sa opätovne zapojila do medzinárodného protidrogového preventívneho programu UNPLUGGED, ktorý bude prebiehať u žiakov 7. ročníka.
          • Nový začiatok

• Dňa 4.9.2017 sa otvorili brány našej školy a privítali našich žiakov v čiastočne zrekonštruovaných priestoroch.
          • Aquapark Senec

• Dňa 29.6.2017 navštívili členovia parlamentu aquapark ako odmenu za celoročnú usilovnú prácu v Školskom parlamente.
          • Rozlúčka 4.ročník

• V krásny slnečný deň  29.6. 2017 sa konala rozlúčka 4. ročníkov spojená s programom žiakov. Naši štvrtáci ukázali svoj talent a zahrali na hudobných nástrojoch, zatancovali, recitovali a zaspievali. Žiaci sa poďakovali pani učiteľkám za všetko čo ich naučili, za ich trpezlivosť a starostlivosť. Potom ich pani učiteľky odprevadili na 2. stupeň.
            Želáme všetkým, aby sa im darilo na 2.stupni.
          • Rozlúčka deviatakov 2017

• Už je to tradícia, že v deň rozdávania vysvedčení sa so základnou školou, učiteľmi i žiakmi lúčia naši deviataci. Inak tomu nebolo ani tento rok.
          • Pezinská športová olympiáda

• Pätnásty ročník PO, ktorý sa konal 22. 6. 2017 na ZŠ Fándlyho je medziškolskou športovou aktivitou, v ktorej si svoje športové schopnosti testujú žiaci mladšieho športového veku.