• Riaditeľstvo ZŠ Fándlyho 11 v Pezinku oznamuje rodičom žiakov

• Riaditeľstvo  ZŠ Fándlyho 11 v Pezinku  o z n a m u j e  rodičom žiakov, že dňa 18.12.2020(piatok ) bude organizácia vyučovania nasledovná:

• primárne vzdelávanie od 8.00 hod. do 11.30 hod vianočné besiedky v triedach s triednymi pani učiteľkami,
            • obed  od 11.30 hod do 13.00 hod.

Prevádzka ŠKD bude ukončená o 15.30 hod.

Žiadame všetkých rodičov, aby si deti prevzali z ŠKD do 15.30 hod.

Vianočné prázdninyod 21.12.2020 ( pondelok ) do 08.01.2021 (piatok)

Ing. Monika Hlúšková

• Oznam o prázdninách

• Minister školstva, vedy, výskumu a športu podľa § 150 ods. 8 písm. c) zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov rozhodol takto:

1. Vianočné prázdniny sa v školskom roku 2020/2021 uskutočnia vo všetkých základných školách a stredných školách v termíne od 21. decembra 2020 do 8. januára 2021.

2. Polročné prázdniny v termíne 1. februára 2021 sa neuskutočnia. Školské vyučovanie v druhom polroku školského roka sa začína 1. februára 2021 (pondelok).

Úplné znenie rozhodnutia: klik

• Planetárium

• Pozreli sme si zaujímavú prednášku o vesmíre 25.11. 2020.Našej triede 4.D sa veľmi páčilo zobrazenie všetkých planét vo vesmíre.

Do galérie Planetárium boli pridané fotografie.

• JESENNÁ BRIGÁDA

• Do galérie JESENNÁ BRIGÁDA boli pridané fotografie.

20.11.2020 sme využili posledné pekné počasie na upratanie školského dvora. Deti sa ochotne zapojili v čase pobytu v ŠKD do hrabania, zametania a zbierania listov a to z tried 2.C, 1.C, 4.C, 3.B, 3.A, 4.D, 2.D a 3.D.

• Školský projekt Ekocharita Slovensko Slovensku „ Sme priateľmi triedeného textilného odpadu“

• Naša škola sa zapojila do projektu na zber textilného ošatenia a v areáli školy umiestnila kontajner na jeho zber. Žiaci i rodičia môžu doň dávať obnosené ošatenie, ktoré by inak skončilo v odpade.

Projekt EKOCHARITA Slovensko Slovensku vo svojom názve vystihuje, čo je zmyslom tejto aktivity. Vyzbierané oblečenie na Slovensku by sa využívalo pre rozvoj krajiny svojho pôvodu, teda Slovenska. Zhodnotením tejto druhotnej suroviny by sa podporili neziskové charitatívne organizácie jednak zozbieraným oblečením, ale aj finančne. V rámci projektu by na škole prebiehalo vzdelávanie detí a mládeže o ekológii a triedení odpadu ako aj o možnosti pomoci tým, ktorí to potrebujú. Pretriedenú časť vyzbieraného textilu a oblečenia z kontajnerov značky Ekocharita, ktorú je možné zužitkovať jej ďalším nosením, sa takto dostane do rúk sociálne slabších rodín, či iných ľudí v núdzi.