• STRAVOVANIE V ŠKOLSKEJ JEDÁLNI V ŠKOLSKOM ROKU 2021/2022

• Vážení rodičia,

Ak máte záujem o stravovanie svojich detí v novom školskom roku 2021/2022, môžete poslať záväznú, vyplnenú a podpísanú prihlášku na stravu do ŠJ osobne, alebo na mail: stravovanie@zsfandlyho.sk.

Prihlášku nájdete na stránke školy, alebo si ju môžete stiahnuť v nasledujúcom odkaze: Prihlaska_ZS_Fandlyho_2021_2022

Prihláška na stravu je záväzná a žiak bude automaticky prihlásený na obedy od prvého vyučovacieho dňa (t.j. 2.9.2021) školského roku 2021/2022. Ak sa žiak nezúčastní vyučovania, musí ho jeho zákonný zástupca odhlásiť zo stravy cez Edupage najneskôr do 13,30 hod. predchádzajúceho dňa. V prípade prvého dňa neúčasti na vyučovaní si môže zákonný zástupca neodhlásený obed prevziať.

Žiaci, ktorí prihlášku neodovzdajú nebudú na obedy prihlásení.

Informácie o platbách za stravné budú zverejnené na stránke školy v priebehu augusta 2021, keď budeme mať bližšie informácie.