• Organizácia vyučovania v termíne od 3.9.2021

• 1. - 4. ročník

• ranná činnosť ŠKD od 6,00 hod. (od 6,00 hod. v malej budove, od 6,30 hod. aj v hlavnej budove školy)

• nástup žiakov v čase od 7,30 do 7,55 hod. priamo do tried

• o vyučovacom procese a rozvrhu hodín budú informovať triedne pani učiteľky

• obed sa vydáva v čase od 11,30 do 14,00 hod.

• činnosť ŠKD je v prevádzke do 17,30 hod.

5. - 9. ročník

• nástup žiakov v čase od 7,30 do 7,55 hod. priamo do tried

• vyučovací proces podľa rozvrhu hodín

• obed sa vydáva do 14,00 hod.

Opatrenia školy kvôli prevencii nákazy COVID-19

• vstup do školy bez sprievodu rodičov

• v interiéri školy povinné rúško (plus jedno náhradné)

• dezinfekcia rúk pri vstupe do školy

• zákonný zástupca predkladá po každom prerušení dochádzky žiaka v trvaní viac ako tri dni Vyhlásenie zákonného zástupcu o bezpríznakovosti (cez Edupage) o tom, že žiak neprejavuje príznaky prenosného ochorenia. Ak sa škola nachádza v zelenej fáze (žiadna osoba nie je pozitívna na Covid-19), vyhlásenie je dobrovoľné. Ak však škola prejde do oranžovej, alebo červenej fázy (aspoň jedna pozitívna osoba na Covid-19 na škole) je toto tlačivo povinné a bez jeho vyplnenia nie je možný vstup dieťaťa do školy. Doporučujeme preto rodičom, aby tlačivo vo vlastnom záujme vyplnili, nakoľko prechod do inej fázy môže byť kedykoľvek a museli by promptne reagovať na tieto zmeny.

• v prípade výskytu ochorenia Covid-19 medzi žiakmi (učiteľmi) triedy, idú žiaci do 14-dňovej karantény. Odporúčame rodičom predložiť škole Oznámenie o výnimke z karantény (cez Edupage), ak ich deti spĺňajú podmienky.