• Oznam pre osoby vstupujúce do objektu školy a školského zariadenia

• Nikto s príznakmi infekcie dýchacích ciest, ktoré by mohli zodpovedať známym príznakom ochorenia COVID-19 (neprimeraná únava, bolesť hlavy a tela, zvýšená telesná teplota, kožná vyrážka, nádcha, bolesť hrdla, strata čuchu a chuti, kašeľ, sťažené dýchanie, známky ochorenia tráviaceho traktu bolesť brucha, vracanie, hnačka), ako aj inej infekčnej choroby nesmie vstúpiť do priestorov školy a školského zariadenia. Pri výskyte týchto príznakov je potrebné telefonicky kontaktovať lekára.
            Po každom prerušení dochádzky do školy v trvaní 3 a viac po sebe nasledujúcich dní (vrátane víkendov a sviatkov) rodič predkladá „Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti“ dieťaťa/žiaka.
            Vstup cudzím osobám do priestorov školy a školského zariadenia je zakázaný alebo povolený iba v režime OP (očkovaný, prekonaný) so súhlasom riaditeľa.

• Oznam školskej jedálne

• Podľa manuálnu Ministerstva školstva stravovanie žiakov a zamestnancov sa musí uskutočniť bez premiešavania žiakov, tried a skupín, ak to prevádzkové podmienky neumožňujú, je možné pristúpiť k vydávaniu suchej stravy prostredníctvom balíčkov.

Od pondelka 29.11.2021 sa bude žiakom našej školy vydávať suchá strava.

• Všetkovedko - zmena termínu súťaže z dôvodu karantény koordinátorky súťaže. Nový termín bude žiakom oznámený koncom budúceho týždňa. Ďakujeme za pochopenie.

• Mesto Pezinok vyhlasuje Mikulášsku zbierku

• Mesto Pezinok vyhlasuje mikulášsku zbierku

pre deti zo sociálne znevýhodneného prostredia.

Na našej škole v školskom klube detí sme sa rozhodli podporiť túto zbierku.

Preto milí rodičia a milé deti,

pomôžte s nami podporiť túto zbierku. Podeľte sa o sladkosť, sušené ovocie, oriešky, malú hračku, školské potreby a odovzdajte ich pani vychovávateľke alebo pani učiteľke. Z darovaných vecí urobíme mikulášske balíčky, ktoré odovzdáme na oddelenie sociálnej starostlivosti mestského úradu v Pezinku.

Zbierka našej škole bude trvať do 7.12.2021.

Veríme, že sa nám spolu podarí potešiť čo najviac detí.

• PONOŽKOVÝ OKTÓBER - POĎAKOVANIE

• Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do kampane Ponožkový október. Spoločne sme vyzbierali 420 párov ponožiek. Ponožky boli odovzdané OZ Vagus, Mýtna 33, Bratislava. Touto akciou sme prispeli k teplu a pohodlnejšej zime ľuďom, ktorí si ich nemôžu dovoliť kúpiť.

Ďakujeme.