• Vnímavé deti

• Milí rodičia našich budúcich prváčikov!

Autori stránky VnímavéDeti.sk pripravili stručný prehľad jednotlivých oblastí, ktorých zvládnutie je kľúčové a dôležité, aby dieťa bez problémov po nástupe do 1.ročníka zvládlo nároky školy (Dôležité zručnosti budúcich prvákov).

V prípade, že máte akékoľvek nejasnosti o pripravenosti  Vášho dieťaťa na úspešný štart v škole, neváhajte kontaktovať Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva, M.R. Štefánika 15, Pezinok, kde Vám prednostne zrealizujú test školskej zrelosti.

• MATEMATICKÝ KLOKAN

• Milí klokankovia, celosvetová súťaž Matematický klokan sa blíži. Veríme, že 20.4. budete uz všetci v škole a v doobedných hodinách sa zúčastnite súťaže. Zatiaľ máte možnosť vyskúšať si z pohodlia domu cvičný test na stránke www.matematickyklokan.sk. Potrebujete k tomu váš Kód súťažiaceho, ktorý vám bol pridelený pri online prihlasovaní.

Súťaž sa uskutoční 20.4.v školskej jedálni

8:00 pre 1. a 2.ročník

9:00 pre 3. a 4.ročník

Úlohy svojej kategórie budete riešiť už na papierových testoch a odpoveďovníkoch. Budete potrebovať negumovacie modré prip.čierne pero.

Tešíme sa na vás a veríme, že aj vy sa tešíte na zaujímavé úlohy, s ktorými si hravo poradíte.

Koordinátorka súťaže

Eva Slyšková