• Objednaj si oblečenie našej školy

Vážení rodičia, žiaci, učitelia,

radi by sme Vám predstavili jednu skvelú novinku!

Naša škola si nechala vytvoriť svoju vlastnú voľnočasovú kolekciu oblečenia, ktorej náhľad vidíte nižšie a ktorú je možné si aktuálne zaobstarať v našom eshope tu: https://www.kraloveskoly.cz/zsfandlyho/

Objednávanie je už spustené a bude možné až do 15.2.2022. Nasledujúci deň sa eshop uzatvorí a objednané veci pôjdu do výroby. Neváhajte preto, ak si chcete zadovážiť ten svoj kúsok zo školskej kolekcie!

Dúfame, že z nej budete mať rovnakú radosť ako máme my!

• Trenéri v škole

Tréneri v škole

V školskom roku 2021/22 sa naša škola zapojila do projektu „Tréneri v škole“. Žiaci sa na tieto hodiny  tešia. Hodina je pre nich obohatením nielen po stránke cvičenia ale hlavne rozmanitosťou pomôcok (športového náčinia).

• Koncom novembra sa uskutočnilo na našej škole školské kolo Olympiády v anglickom jazyku.

• V kategórii 1A sa umiestnili títo žiaci:

1. miesto: Victoria Gabriela Gažda zo 7.A
            2. miesto:  Adam Danko zo 7.B
            3. miesto:  Peter Babjak zo 7.C

V kategórii 1B:

1.  miesto: Patrik Blatnický z 8.D
            2. miesto:  Matej Blatnický z 8.D
            3. miesto:  Matej Modrovský z 9.A

Výherci prvých miest postúpili 13.1.2022 do okresného kola a opäť úspešne reprezentovali našu školu. Patrik Blatnický z 8.D sa umiestnil na 1. mieste a postupuje do krajského kola a Victoria Gažda zo 7.A obsadila 2.miesto a stala sa úspešnou riešiteľmi.

Všetkým srdečne blahoželáme!

• Oznam - krúžok anglického jazyka

• Krúžok anglického jazyka s naším lektorom sa rozbieha už od utorka 18.1.2022. Kvôli prerušeniu krúžkovej činnosti prichádza k posunu naplánovaných cyklov. Cyklus prebiehajúci v prvom polroku je kvôli prerušeniu v decembri predĺžený do konca februára.  Cyklus naplánovaný na druhý polrok začína v marci.

• Organizácia vyučovania v termíne od 10.1.2022

• Od pondelka 10. januára 2022 nastupujú žiaci 1. aj 2. stupňa na prezenčné vzdelávanie.

1. - 4. ročník

• ranná činnosť ŠKD od 6,00 hod. (od 6,00 hod. v malej budove, od 6,30 hod. aj v hlavnej budove školy)

• nástup žiakov v čase od 7,30 do 7,55 hod. priamo do tried

• vyučovací proces podľa rozvrhu hodín
            • obed sa vydáva v čase od 11,30 do 14,00 hod.
            • činnosť ŠKD je v prevádzke do 17,30 hod.

5. - 9. ročník

• nástup žiakov v čase od 7,30 do 7,55 hod. priamo do tried

• vyučovací proces podľa rozvrhu hodín

• obed sa vydáva do 14,00 hod.

Opatrenia školy kvôli prevencii nákazy COVID-19

• v interiéri školy povinné rúško pre všetkých žiakov školy (plus jedno náhradné)

• dezinfekcia rúk pri vstupe do školy

• zákonný zástupca predkladá po každom prerušení dochádzky žiaka v trvaní viac ako tri dni Vyhlásenie zákonného zástupcu o bezpríznakovosti (cez Edupage) o tom, že žiak neprejavuje príznaky prenosného ochorenia