• Večerná škola

• Milí rodičia a učitelia,

chceme Vám dať do pozornosti ďalšiu večernú školu ktorej téma je : Bezpečnosť osobných údajov detí. Bude sa konať bezplatne online 23.02.23 od 17:30 do 18:30.

Dostupnosť informácií všetkého druhu zažíva teraz najväčší rozmach, čo je skvelé, ale na druhej strane aj kyber-svet má svoju odvrátenú stránku. Každá informácia, napr. aj fotka, ktorú môže Vaše dieťa zdieľať na internete, má potenciál k zneužitiu alebo úniku. Je dôležité, aby deti pochopili, aké údaje a informácie je vhodné v tomto priestore zdieľať.

Vašou lektorkou bude Mgr. Ing. Ivana Draškovič z Úradu na ochranu osobných údajov SR.

Pripojiť sa môžete tu ➡️ https://us06web.zoom.us/j/88187687312

• Vážení rodičia,

dlhodobou stratégiou spoločnosti RAJO v rámci Školského programu je sprostredkovať čo najväčšiemu počtu žiakov dotované mliečne produkty prostredníctvom siete škôl na Slovensku.

Preto je nám ľúto, že vám musíme oznámiť, že pre neočakávane vysoký záujem škôl a žiakov zapojených do Školského programu o dotované RAJO mliečne produkty došlo aktuálne k vyčerpaniu štátnych a európskych prostriedkov pomoci na zabezpečenie bezplatnej dodávky do školských zariadení pridelených našej spoločnosti.

I napriek tomu, že vzniknutú situáciu intenzívne riešime s kompetentnými organizáciami, musíme, žiaľ, momentálne pozastaviť predaj našich mliečnych výrobkov do školských zariadení za dotované ceny.

Do vyriešenia situácie znižujeme cenu mliečnych nedotovaných

výrobkov v našich školských automatoch od 15.2.2023 nasledovne:

• • Brejky biele mlieko 3,5% 250 ml na 0,40 EUR / ks

• • Brejky biele mlieko bezlaktózové 3,5 % 250 ml na 0,50 EUR / ks

Cena všetkých nedotovaných ochutených mliek ostáva 0,60 EUR / ks.

O aktuálnej situácií Vás budeme priebežne informovať.

Ďakujeme veľmi pekne za pochopenie.

Team školské mlieko

RAJO s.r.o.

• Valentín na našej škole

• Milí žiaci 2. stupňa a učitelia!

Zajtra, 14.02., nás čaká deň sv. Valentína, ktorý predstavuje sviatok lásky a zaľúbených. Čo tak tento deň stráviť vo "valentínskych" farbách? Preto vyzývame žiakov 2. stupňa, aby sa k nám pripojili a zajtra prišli do školy v niečom ružovom alebo červenom (môže to byť aj len určitá časť oblečenia, ktorá je viditeľná).  Zapojiť sa môžu aj učitelia. Naša Valentínska hliadka navštívi triedy a skontroluje sýtosť odtieňov daných farieb. Trieda, ktorá najviac ohúri valentínskymi farbami vyhrá malú odmenu!

Tešíme sa na vás!

Váš Školský parlament ❤️

• CELOSLOVENSKÉ TESTOVANIE ŽIAKOV 9. ROČNÍKA T9 - 2023

• ( informácia pre rodičov a žiakov 9. ročníka)

Dňa  22. marca 2023 (v stredu)  sa žiaci  9. ročníka zúčastnia Celoslovenského testovania  z matematiky a zo slovenského jazyka a literatúry.Testovanie bude prebiehať v čase od 7.50  do 11.50 hod.  Žiaci so ZZ zaradení do 1. skupiny obmedzenia – od 7.50  do 12.20 hod. Žiaci so ZZ zaradení do 2. skupiny obmedzenia – od 7.50  do 12.50 hod.  Bližšie informácie nájdete na www.nucem.sk/Testovanie 9                                                              Po skončení testovania žiaci odchádzajú domov.